بلاگ

درباره Adobe Firefly

adobe.Firefly

Adobe از جدیدترین محصول خود به نام Firefly رونمایی کرد که مجموعه جدیدی از ابزارهای هنری مولد هوش مصنوعی است. هر چند در حال حاضر این ابزار  مبتنی بر مرورگر است اما برای قابلیت جاسازی در ابزارهای Adobe Creative Cloud مانند فتوشاپ طراحی شده است و در حال حاضر شامل یک تولید‌کننده متن به تصویر و جلوه‌های متنی هوش مصنوعی است. Firefly قدرت برنامه‌ها را با وعده‌های هوش مصنوعی مولد ترکیب می‌کند، به گونه‌ای که شما را قادر می‌سازد تا ایده‌های خلاقانه خود را با کارایی بیشتر و بدون محدودیت بیان کنید.

در بتای اولیه، Firefly بر ابزارهایی برای هنرمندان دو بعدی متمرکز شده است، تصویرگران، هنرمندان مفهومی و طراحان گرافیک. دو ابزار برای آزمایش در دسترس است: یک تولیدکننده متن به تصویر به سبک Stable Diffusion یا Midjourney و ابزاری برای اعمال بافت‌ها و سبک‌ها بر روی متن که هر دو در داخل مرورگرهای وب اجرا می‌شوند و تصاویر JPEG یا PNG را با وضوح تا 2000 x 2000 پیکسل تولید می‌کنند.

Adobe قصد دارد در آینده‌ای نزدیک قابلیت‌های ویرایش ویدیوی مبتنی بر متن و قابلیت‌های سه بعدی را نیز اضافه کند.

adobe.Firefly

درباره ابزار Adobe Firefly

Firefly یک گام عظیم و رو به جلو است. مدل اولیه بر روی ساخت تصاویر و اثرات متن تمرکز دارد. این به ویژه برای افرادی که به دنبال تولید محتوای تجاری هستند، ارزشمند است زیرا بر روی صدها میلیون تصویر حرفه‌ای و مجوز دهی شده در Adobe Stock همراه با محتوای متن باز و محتوای دامنه عمومی که حقوق نشر آن منقضی شده، آموزش دیده شده است. شرکت ادوبی بیان میکند که ما مدل را با یک موتور سبک قدرتمند تقویت شده است تا به شما کمک کند امکانات تولیدی را بیشتر بررسی کنید و عکس، هنر، گرافیک و اثرات متن با کنترل‌های چشم‌گیر در سبک، رنگ، تن، نور و ترکیب طراحی کنید. همه چیز از ابتدا، برای بهبود جریان کار شما در Creative Cloud، Document Cloud، Experience Cloud و Adobe Express طراحی شده است. همچنین Adobe قصد دارد Firefly را به واسطه API در پلتفرم‌های مختلف در اختیار مشتریان قرار دهد تا آنها بتوانند در جریان کارهای سفارشی و خودکار خود ادغام کنند.

آیا Firefly با نرم افزار Adobe ادغام می شود؟

اگرچه ابزارهای Firefly مبتنی بر مرورگر هستند، اما Adobe می‌گوید که آنها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با سرویس‌ها و نرم‌افزارهای موجود، که شامل Photoshop، After Effects و Substance 3D Collection می‌شود، ادغام شوند. طبق پست وبلاگ این شرکت، ‘همه چیز از ابتدا طراحی شده است تا در Adobe Creative Cloud، Document Cloud، Experience Cloud و Adobe Express قابل جاسازی باشد.

قیمت، سیستم مورد نیاز و تاریخ انتشار

ابزارهای Adobe’s Firefly در نسخه بتا خصوصی هستند. می توانید در اینجا درخواست دعوت کنید. ابزارها برای استفاده تجاری در طول دوره بتا مجوز ندارند. Adobe هنوز تاریخ انتشار تجاری یا قیمتی را اعلام نکرده است. ادوبی فایر فلای مبتنی بر مرورگر است و از مرورگرهای Chrome، Safari و Edge روی دسکتاپ پشتیبانی می‌کند. هنوز از تبلت ها یا دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی کند.

مقاله های مرتبط

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

نرم‌افزار Maxon Zbrush

نوشته بعدی

درباره نرم‌افزار مایا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری