پشتیبانی

02636604850
   

بلاگ

درباره نرم‌‌افزار Autograph

نرم افزار Autograph

درباره نرم‌افزار Autograph

استارت‌آپ فرانسوی Left Angle برنامه Autograph را معرفی کرده است که به گفته سازنده، این یک برنامه از نسل جدید ابزار تولید محتوا و ترکیب تصاویر است. برنامه Autograph که به ادعای توسعه دهندگان آن به عنوان جایگزینی برای نرم‌افزار After Effects و Nuke باشد و آن را به عنوان «اولین نرم‌افزار ویدئویی طراحی واکنش‌گرا» توصیف کرده‌اند که ارائه چندین نسخه از پروژه‌ها را آسان و برای طراحی حرکت و جلوه‌های بصری بسیار ایده آل است

تاریخچه نرم‌افزار Autograph

این برنامه توسط خالق Natron توسعه یافته و به واسطه RE:Vision Effects توزیع شده است. سازندگان Autograph سابقه‌ای در صنعت دارند، الکساندر گوتیه فویچات، مدیر عامل Left Angle، توسعه دهنده اصلی نرم‌افزار ترکیب متن باز Natron بوده است. این نرم‌افزار همچنین توسط RE:Vision Effects در سراسر جهان توزیع می‌شود و با بسیاری از پلاگین‌های خود برای ترکیب و ویرایش نرم‌افزار سازگاری دارند. Left Angle توسط Alexandre Gauthier-Foichat و François Grassard با مأموریت ارائه راه حل های مدرن و نسل بعدی برای ایجاد محتوای رسانه ای پویا تأسیس شد. Autograph استانداردهای باز و گردش کار جدید را در بر می گیرد و موتور سه بعدی آن بر اساس پلتفرم USD Pixar است.

درباره Left Angle

Left Angle یک استارت‌آپ است که در توسعه نرم‌افزارهای خلاقانه حرفه‌ای که به طراحی حرکت، جلوه‌های بصری (VFX) و تولید ویدیوی شخصی‌سازی شده انبوه اختصاص داده شده است، تخصص دارد. دو بنیانگذار آن یعنی Left Angle و Alexandre GauthierFoichat و François Grassard دانش صنعت خود را برای ایجاد راه حل‌هایی ترکیب می‌کنند که نه تنها انتظارات را برآورده می‌کند، بلکه فراتر از انتظارات است. الکساندر، مهندس نرم‌افزار سابق INRIA متخصص در گرافیک کامپیوتری و پردازش تصویر، Left Angle را با هدف بهبود نرم‌افزار خلاق فعلی و گردش کار صنعت تاسیس کرد. یکی از بنیانگذاران فرانسوا 25 سال تجربه کار در طراحی حرکت و جلوه‌های بصری و همچنین تجربه آموزش دانش‌آموزان و مدیریت خلاقیت‌ها را به ارمغان می‌آورد. این به او اجازه داده است تا Autograph را برای پشتیبانی از ویژگی‌هایی که برای پربازده‌ترین نتایج مهم هستند، هدایت کند.

درباره RE:Vision Effects شرکت توزیع کننده Autograph

RE:Vision Effects بیش از 20 سال است که  راه حل‌های نرم افزاری را برای تقریباً هر مشکل دستکاری پیکسل دیجیتال ارائه می‌دهد. RE:Vision، یک شرکت برنده جایزه آکادمی و امی با ساختار پشتیبانی انتشارات نرم افزاری تنظیم شده، به عنوان توزیع‌کننده نرم‌افزار انحصاری Left-Angle عمل خواهد کرد. به گفته این کمپانی بسیاری از پلاگین‌های Autograph که استاندارد بصری صنعت جلوه‌های ویژ] هستند را پوشش می‌دهد

ما بسیار هیجان زده هستیم که انتشار Autograph by Left Angle را اعلام کنیم، یک برنامه جدید و پیشرفته برای ایجاد محتوای دیجیتال که از ابتدا با عملکرد و آینده در ذهن ساخته شده است، و اینکه RE:Vision Effects وارد یک رابطه تجاری استراتژیک با Left شده است. Angle، به موجب آن RE:Vision به عنوان توزیع‌کننده انحصاری Autograph در سراسر جهان عمل خواهد کرد.

مقاله مربوط به معرفی کمپانی درباره RE:Vision Effects را اینجا بخوانید

دموی معرفی نرم‌افزار Autograph

لیست پخش

قبلی بعدی
تعداد ویدیوها: 1
174

ادعای عجیب Autograph

Autograph ادعا می‌کند که می‌تواند جایگزین افتر افکتز باشد. مستندات آنلاین Autograph شامل اطلاعاتی برای هنرمندانی است که هم از Nuke و هم از After Effects مهاجرت می‌کنند، اگرچه رابط کاربری و گردش کار آن بیشتر شبیه افتر است. مانند آن برنامه، از یک مدل ترکیبی مبتنی بر لایه استفاده می‌کند، به صورت تایم لاین یا خط زمانی، که دارای یک پشته لایه استاندارد و صفحه دوپ است، اما آن را با یک حالت سه بعدی برای مشاهده و ویرایش دارایی‌های سه بعدی ترکیب می‌کند.
گردش کار سه بعدی، حول توصیف صحنه جهانی است، تا جایی که Autograph در حال حاضر فایل‌های سه بعدی OBJ، FBX یا glTF را وارد نمی‌کند و در سؤالات متداول، توصیه می‌کنند از Blender برای تبدیل آنها به فرمت USD استفاده کنید. هنچنین نرم‌افزار اتوگراف دارای رندر فیزیکی مبتنی بر زمان واقعی (ریا تایم) خود که Filament نام دارد می باشد و می‌تواند برای رندر دارایی‌های سه بعدی برای ادغام در ترکیب‌ها استفاده شود.

نرم افزار Autograph

Autograph اولین نرم افزار ویدئویی طراحی واکنشگرا در جهان؟

برنامه Autograph به آسانی به فروش می رسد چرا که  سیستم Generators آن که به عنوان جایگزین ساده‌تری برای گراف گره برای ایجاد محتوای رویه‌ای تنظیم شده است و همچنین، Modifiers آن به عنوان جایگزین ساده‌تری برای عبارات توصیف شده است بسیار ارزشمند است. با این حال، ادعای اصلی آن این است که «نخستین نرم‌افزار ویدیوی طراحی واکنش‌گرا» است، با یک گردش کار برای هنرمندانی که نیاز دارند پروژه‌ای را با وضوح‌ها و نسبت‌های چندگانه از یک فایل ارائه کنند. همچنین می‌توان از آن برای تولید انواع طراحی یا زبان پروژه با اتصال داده‌های پایگاه داده در قالب CSV به Instancer نرم‌افزار استفاده کرد.

پشتیبانی از فرمت های فایل کلیدی و استانداردها برای ادغام در پایپلاین

نرم‌افزار Autograph طیف وسیعی از فرمت‌های فایل تصویری، ویدئویی و 3D استاندارد را پشتیبانی می‌کند، از جمله SVG برای گرافیک برداری، PSD و OpenEXR برای تصاویر لایه‌ای، و USD (از جمله USDA، USDC و USDZ) برای دارایی‌های سه بعدی و با پشتیبانی از کدک‌های ProRes، VP9، H.264، HEVC و AV1، طیف وسیعی از فرمت‌های ویدیویی را می‌خواند و می‌نویسد. پردازش تصویر در فضای رنگی خطی 32 بیت در هر کانال انجام می‌شود (فوق العاده است) و نرم‌افزار، از استاندارد OpenColorIO برای مدیریت رنگ پشتیبانی می‌کند که تنظیمات داخلی OCIO و ACES 1.3 را دارد. Autograph همچنین از OpenFX (OFX) پشتیبانی می‌کند، بنابراین باید با بسیاری از افزونه‌های کلیدی شخص ثالث، از جمله محصولات Boris FX، Red Giant و خود RE:Vision Effects سازگار باشد.

ویژگی های نرم افزار Autograph

طراحی تبلیغاتی و موشن گرافیک

طراحان حرکت از قدرتمندترین ابزارهایی که به طور خاص برای نیازهای روزانه آنها طراحی شده است، بهره خواهند برد. Autograph اولین نرم افزار ویدئویی طراحی واکنشگرا است که ارائه چندین نسخه از پروژه ها را آسان می کند. طراحان می‌توانند به‌طور خودکار پروژه‌های طراحی حرکت را با وضوح‌ها و نسبت‌های چندگانه از یک فایل پروژه پیش‌نمایش و رندر کنند. نمونه قدرتمند Autograph می تواند با استفاده از فایل های داده csv برای شخصی سازی و محلی سازی آسان به داده های پایگاه داده متصل شود. رویکرد طراحی پویا Autograph رندر همزمان در چندین زبان و جایگزینی تصویر را با به‌روزرسانی فایل‌های داده خودکار می‌کند. تیم های طراحی می توانند پروژه ها را برای اشتراک گذاری بدون نوشتن یک خط کد بسته بندی کنند.

جلوه های بصری و ترکیب بندی حرفه ای

هنرمندان و آهنگسازان جلوه‌های بصری فوراً از آسانی بارگذاری دارایی‌های دلاری سه بعدی استقبال می‌کنند. هنرمندان می‌توانند صحنه‌های سه‌بعدی را با بازخورد بلادرنگ، انیمیشن‌های دوبعدی، جلوه‌های ویدیویی، ظاهر، انیمیشن‌های اشیا و حرکات دوربین لایه‌بندی کنند. Autograph با ده ها افکت بهینه سازی شده برای GPU ارائه می شود و از پلاگین های OpenFX، Shadertoy و همچنین EXR چند کاناله، لایه های فتوشاپ و ProRes پشتیبانی می کند. Autograph همچنین از ACES و OCIO پشتیبانی می‌کند و از یک گردش کاری ممیز شناور 32 بیتی برای خطوط لوله تصویربرداری با کیفیت بالا استفاده می‌کند.

یک محیط سه بعدی کامل

بر اساس استاندارد دیزنی/پیکسار USD، محیط سه‌بعدی Autograph به شما امکان می‌دهد صحنه‌های پیچیده را به منظور رندر و کامپوزیت به صورت دوبعدی در یک نرم‌افزار ایجاد و وارد کنید. صرفه جویی در زمان باورنکردنی برای تکرارهای متعدد در تولیدات امروزی. Autograph همراه با Filament ارائه می‌شود، یک رندر فیزیکی با کیفیت بالا.

ویژگی های نرم‌افزار Autograph را اینجا بخوانید

قیمت و سیستم مورد نیاز

هر مجوز کامل Autograph شامل یک حساب Artisan 5 کاربره است Autograph با Windows 10+، CentOS 7/Ubuntu 20.04+ Linux و macOS 10.15 سازگار است. این نرم‌افزار از پردازنده‌های سیلیکون اپل به صورت بومی در macOS 11.0+ پشتیبانی می‌کند. مجوز دائمی نسخه GUI 1795 دلار هزینه دارد. هزینه اجاره 59 دلار در ماه یا 599 دلار در سال است. مجوز دائمی Autograph Renderer، نسخه خط فرمان، 399 دلار هزینه دارد. هزینه اجاره 13.50 دلار در ماه یا 399 دلار در سال است.

نویسنده و گردآوری کننده: مجید پویافر
تمام مطالب سایت پرشین انیمیشن با زحمت، نوشته و ترجمه شده است در صورتی که قصد استفاده از این مطالب را دارید، لطفا از سایت خود به سایت ما لینک دهید در نتیجه استفاده از این مطالب جهت ترویج آموزش انیمیشن بلا مانع است.

آموزش مقدماتی نرم افزار مایا (پیشنهاد ما)

اگر به انیمیشن سازی علاقه مند هستید و به دنبال یک منبع آموزش انیمیشن میگیردید پیشنهاد میکنم دوره آموزش نرم افزار مایا ارائه شده در پرشین انیمیشن را ببینید که می تواند اولین قدم برای شروع آموزش انیمیشن باشد

مقاله های مرتبط

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

درخواست مشاوره

در صورتی که به نرم افزار مایا علاقعمند هستید میتوانید فرم زیر را جهت دریافت مشاوره ارسال نمایید

همچنین می توانید با شماره 09055036171 تماس بگیرید

نوشته قبلی

درباره MetaHuman Animator

نوشته بعدی

نرم‌افزار VUE & PlantFactory 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری