پشتیبانی

02636604850
   

پلاگین Miarmy

پلاگین Miarmy

پلاگین Miarmy

پلاگین Miarmy که توسط شرکت Basefount مستقر در هنگ کنگ توسعه یافته است یک افزونه مایا مبتنی بر Human Logic Engine برای شبیه‌سازی جمعیت هوش مصنوعی و انیمیشن‌های رفتاری، شبیه‌سازی فیزیکی موجودات و رندر است. شاید بهترین خبر در مورد Miarmy این باشد که یادگیری و استفاده از آن ساده است، اما همچنان به طرز شگفت انگیزی انعطاف‌پذیر است. برای این منظور، راهنمای بقای جدید Miarmy شما را در کمتر از 30 دقیقه در اصول اولیه برنامه آماده می‌کند. 

کاربرد: شبیه ساز جمعیت
شرکت توسعه و منتشر کننده: basefount

درباره پلاگین Miarmy

پلاگین Miarmy یکی از پلاگین‌های برتر برای نرم‌افزار مایا است که به هنرمندان امکان ساخت و تکثیر جمعیت با کمک هوش مصنوعی انجام می‌دهد. پلاگین Miarmy روش‌های جدید و هیجان انگیزی را برای ایجاد شبیه‌سازی جمعیت و شبیه‌سازی فیزیکی در اختیارتان قرار می‌دهد. Miarmy راه‌های جدید و هیجان‌انگیزی برای ایجاد شبیه‌سازی جمعیت و شبیه‌سازی فیزیکی برای شما به ارمغان می‌آورد. سریع، روان و بصری طراحی شده است تا به شما اجازه دهد آنچه را که می‌خواهید، آنطور که می‌خواهید انجام دهید. آنچه به دست خواهید آورد.

مفهوم شبیه سازی جمعیت (Crowd simulation)

فرآیند شبیه‌سازی حرکت (یا پویایی) تعداد زیادی از موجودات یا شخصیت‌ها است که معمولاً برای ایجاد صحنه‌های مجازی برای رسانه‌های بصری مانند فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی استفاده می‌شود و همچنین در آموزش بحران، معماری و شهرسازی و شبیه‌سازی تخلیه استفاده می‌شود.
در مورد جمعیت‌های باورپذیر معتبرترین جمعیت‌های دیجیتال آنهایی هستند که در پس زمینه پنهان می‌شوند. کاری که بسیاری از ناظران VFX انجام می‌دهند این است که با استفاده از بازیگران واقعی از اعضای جمعیت فیلمبرداری می‌کنند، سپس پس‌زمینه را با بازیگران دیجیتال پر می‌کنند. به این ترتیب تمرکز مخاطب روی رفتارهای واقعی است، نه کاراکترهای CG و هر چه اعضای CG crowd از دوربین دورتر باشند، برای قابل قبول بودن آنها باید کار کمتری انجام دهید.

دانلود پلاگین Miarmy برای maya 2023

نرم افزارهای انیمیشن سازی مرتبط
نوشته قبلی

نرم افزار CLO Standalone

نوشته بعدی

نرم‌افزار Fusion Studio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری